19. Yara Bakimi Kursu

Sizlerle beraber yürüdüğümüz yara farkındalığı ve iyileştirilmesi yolunda bu sene de eğitim, bilgi ve tecrübe aktarımı yaptığımız yara kursumuzla yeni yılımızı karşılıyoruz.
19. Yara bakimi kursu

Sizlerle beraber yürüdüğümüz yara farkındalığı ve iyileştirilmesi yolunda bu sene de eğitim, bilgi ve tecrübe aktarımı yaptığımız yara kursumuzla yeni yılımızı karşılıyoruz. Geçen yıl Cumhuriyetimizin 100. yılında 18. Yara Kursumuzu sizlerin yoğun ilgisi ile Başkentimiz Ankara’da gerçekleştirmiştik. Bu yıl, Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği olarak 2024 yılı ilk toplantımız olan 19. Yara Kursumuzu bölgedeki üniversitelerin öğretim üyelerinin davetleri ile Bolu’da yapmaya karar verdik.

Temel yara konularımızı, çok değerli eğitmenlerimizin ve siz yara severlerin katkılarıyla işleyerek yara eğitiminde ulaştığımız dünya standartlarımızı devam ettirmeyi amaçlıyoruz.Yaraya ilgi duyan yeni arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz. Bolu’nun ve Abant Gölü’nün eşsiz manzaraları eşliğinde nefes alacağımız ve bilginin lezzetiyle ruhumuzu doyuracağımız güzel bir kurs olacağına hiç kuşkumuz yok. Bizler Atamızın “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır” sözünü hiç unutmuyoruz ve Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği olarak görevimizi en doğru şekilde yapmanın sorumluluğunu taşıyoruz.

Son iki kursumuzda geç başvuruları kontenjan sebebi ile kabul edememenin üzüntüsünü yaşadık.  Kayıtlarınızı erken yaptırmanızı rica ediyor,  sizleri 24-26 Mayıs 2024 tarihlerinde Bolu’ya bekliyoruz.

Skip to content